2010 yılında  kurulan şirketimiz YOĞUNBAKIM REANİMASYON ÜROLOJİ LAPAROSKOPİK GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ CİHAZLARI satışı ile başladığımız bu yolda Türkiye’nin bir çok ilinde bunun yanı sıra SOMALİ,TÜRKMENİSTAN,ÇAD,IRAK,AFGANİSTAN gibi ülkelerde gerek bireysel gerekse ortaklarımızla bir çok hizmeti başarıyla yerine getirmiştir.Zamanla ürün grubumuza  QUANTA SYSTEM HOLMİUM LAZER TAŞ KIRMA-CERRAHİ SİSTEMLER VE AKSESUARLARI ve BAHOLZER RİJİT ENDOSKOPİ SİSTEMLERİ VE EL ALETLERİNİN  bayiliklerini alarak  hatırı sayılır işlere imza atmıştır.Bununla yetinmeyen firmamız T-RUN markasının ve CYS markalarının Türkiye Tek yetkili Distribütörlüklerini alarak medikal sarf grubuna girmenin onurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Sağlık sektöründe en yüksek teknolojideki cihazları tedarik ederek bu alanda çalışan doktorlara, hastane elemanlarına ve hastalara katkı sağlamaktır. Şirketimiz, teknoloji geliştirme programı kapsamında ortaklarımızla her geçen gün daha kaliteli ürünler müşterilerine sunmayı  görev edinmiştir.

Çalıştığımız alanda tüm müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve sunduğumuz kaliteyle anılabilmek için müşteri memnuniyeti en ön plandadır. Şirketimizin ürün ve hizmet kalitesini en iyiye çıkarabilmek için her geçen gün değerlerimizden ödün vermeden çalışmaktayız.

Ekibimiz

Ayhan Selbes
Genel Müdür

Harun Selbes
Satış Müdürü

Mehmet Selbes
İhale Birim Sorumlusu